O Mnie

      „Przyszłość będzie szczodra jedynie wtedy, kiedy wszystko ofiarujesz teraźniejszości.”
                                                                                                                                            Alfred Camus

Nazywam się Dorota Kościelska – Bronsztejn. Jestem certyfikowanym coachem. Prowadzę indywidualne
i grupowe procesy coachingowe. Pracuję z osobami, które potrzebują i chcą zmiany w relacjach z innymi ludźmi.

Wiem, że od właściwego sposobu komunikowania się zależą bliskie kontakty i trwałe korelacje w rodzinie oraz powodzenie i sukces w biznesie. Ścieżka mojej kariery zawodowej od zawsze powiązana była z innymi ludźmi. Zbudowanie trwałego związku i silnej więzi z dziećmi stawiało przede mną wymóg tworzenia wartościowych relacji, o tyle trudnych, że w zetknięciu z ”nastolatkiem na wojennej ścieżce” trudno wręczyć wymówienie.
Efektywna komunikacja w pracy i w domu zawsze była priorytetem. W rezultacie jestem szczęśliwą żoną, kochaną mamą – spełnioną kobietą.

Stworzyłam markę „Coaching Przyszłości” z myślą o ludziach ceniących wysoką jakość życia rodzinnego
i zawodowego. Z myślą o osobach pragnących wartościowych relacji. Z myślą o tych, którzy pragną porozumiewania się opartego na wzajemnym szacunku – bez konfliktów i frustracji.

Zawód coacha wykonuję z ogromną przyjemnością. Coaching jest moją pasją. Sama korzystam z tej formy rozwoju osobistego. Wierzę w moc coachingu, który jest nie tylko rewelacyjną metodą na wprowadzenie zmiany, ale również sposobem jej utrzymania. Dostrzegają to moi Klienci. Często słyszę:
„Przez cały czas myślałem, że mam do czynienia z niekompetentnym, leniwym zespołem, trudnymi pracownikami. Wszystko zmieniło się, gdy nasze wspólne relacje przyjęły inną formę. Wreszcie zaczęliśmy się rozumieć”.lub„Przestałam być dla mojego dziecka „osobą z innej planety”, a mąż zauważył, że jestem! Zmieniło się nasze rodzinne porozumiewanie się”.

Brzmi banalnie? Na pewno? Jak często zastanawiasz się nad przyczynami nieporozumień i niedomówień? Może tylko oceniasz i złościsz się? Przejmij kontrolę nad relacjami, które tworzysz z innymi. To bardzo ważne, szczególnie w świecie wszechogarniającego Internetu, wirtualnej i wizualnej komunikacji.

Jestem coachem – nie zmieniam relacji innym. Towarzyszę Klientom w dotarciu do sedna problemu, pokonaniu przeszkód, znalezieniu rozwiązania, wspieram podczas planowania trwałej zmiany. Rezultaty mojej pracy łatwo zauważyć. Miarą tej pracy jest lepsza jakość, jaką Klienci zyskują w prywatnych i zawodowych kontaktach.