skorzystaj z mojej oferty.

zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś

Metamorfoza kariery

Zawodowe Wariacje Tworzone Sensownie i Odważnie.

Nowy początek od początku.

Mój program to wyjątkowa okazja dla dojrzałych, ambitnych kobiet

, które chcą wywrócić swoje życie zawodowe do góry nogami. To fantastyczny program dla tych kobiet, które odniosły zawodowy sukces, jak i tych, które tkwią w „robocie”, która nie daje pełnej satysfakcji. Wszystkie Panie łączy to, że nie chcą żałować, że niczego nie zmieniły.


To program dla Ciebie - kobiety, która chce być Panią Swojego Życia.


W moim podejściu kluczowe są Twoje cele, skupienie na nich i konsekwentna dyscyplina w poszukiwaniu takich rozwiązań, aby niemożliwe stało się możliwym.

Wspólnie pokonujemy przeszkody, które stoją na drodze do osiągnięcia celu, tworząc kluczowe strategie sukcesu.


Czy jesteś gotowa rozpocząć tę inspirującą podróż?

Co mówią o programie moi klienci?

Do coacha Doroty trafiłem w trudnym momencie swojego zawodowego życia. Potrzebowałem pomocy w podjęciu decyzji o zmianie swojej ścieżki zawodowej. I nawet nie spodziewałem się, że Dorota tak mnie "otworzy" szczególnie na siebie. Stałem się zdecydowanie bardziej otwartym człowiekiem i poznałem swoją wartość, o mocnych stronach nie wspominając. Dorota pomogła mi ułożyć w głowie hierarchię ważności mojego życia. Z całego serca polecam coaching u Doroty, szczególnie osobom, które tak jak ja były na rozdrożu swojego życia.

rafał rabenda
sales manager

Szczęście nie polega na tym, żeby robić zawsze to, co się chce, ale żeby chcieć tego, co się robi.

lew tołstoj

Kiedy Sukces Nie Spełnia Marzeń

Twój zawodowy triumf to finansowa stabilność, prestiż i… rutyna. Przypomina znakomitą rolę na scenie teatru, którą z dumą odgrywasz od długiego czasu. Jednakże, to czego naprawdę pragniesz, to nowe wyzwanie i możliwość wyrażenia swojej autentycznej pasji.


Powtarzasz sobie, że osiągnięty już sukces jest jednym z etapów w drodze do spełnienia Twojego największego zawodowego marzenia, ale mimo to nurtują Cię pytania:

Czy nie jest za późno, aby zaczynać wszystko od zera? Czy mam wystarczającą energię i motywację, by rozpocząć nowy rozdział? Czy moi najbliżsi zrozumieją moją decyzję?


Czy to opisuje Twoją sytuację? Jeśli tak, to znalazłaś się we właściwym miejscu! Niniejszy program dedykuję osobom, które osiągnęły już znaczący sukces zawodowy, ale dążą do czegoś więcej w życiu, ponieważ ich obecny triumf wciąż nie spełnia ich marzeń.


Czy chcesz wejść na drogę w kierunku swoich marzeń?

kiedy sukces nie spełnia marzeń

Buduj Solidną i Rozwijającą się Karierę

Niewielu ludzi żyje po swojemu, zarabiając tyle ile chcą i robiąc to, co naprawdę ich „kręci”? Dlaczego nie jestem jedną z tych osób? - pytasz sama siebie. "Bo nie mam farta”- myślisz, ale głęboko w sercu czujesz, że brakuje Ci odwagi do życia zgodnie z marzeniami, czujesz lęk przed nieznaną przyszłością i masz obawy związane z opuszczeniem utartej ścieżki życiowej.

Co by się wydarzyło, gdybyś postawiła na odważny krok w swoim życiu? Co by się stało, gdybyś całkowicie uwierzyła w siebie i swoje możliwości? Jakbyś się czuła, gdybyś to osiągnęła?


Chcesz przejąć kontrolę i wkroczyć na drogę spełnienia zawodowego. Jesteś zmęczona nieustającym kręceniem się wokół własnych myśli. Czy jesteś tą osobą?


Jestem tu dla Ciebie.

Przy moim wsparciu upewnisz się, co do słuszności swoich działań, podejmiesz decyzję i poukładasz wszystko w spójny plan działania. Odnajdziesz mocne „dlaczego”, które pokona każde „jak”.


Gotowa na zmiany w karierze?

buduj solidną karierę
Pani Życia.