skorzystaj z mojej oferty.

zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś

o mnie

Poznaj mnie.

Prywatnie:

Jestem dojrzałą, kochającą życie kobietą. Wiem, że

warto podążać za marzeniami, planować, działać, uczyć się, cieszyć się i kochać. Żyć tak, aby życie samo w sobie było pasją.

Przez lata zachłannie chwytałam życie bazując na „Carpe Diem”, jakby jutro nie miało nadejść. Ależ tak, miałam lepsze i gorsze dni, momenty zwątpienia, brak wiary w sens dokonywanych wyborów i lęki przed podejmowaniem decyzji. Dzisiaj wiem, że

wszystko, czego pragniemy jest po drugiej stronie strachu.


Szczęście jest wyborem, decyzją i działaniem,


bo życie płynie w nurcie subtelnych zmian, wprowadzanych pomimo lęku i obaw.

Nigdy nie zmieni się nic, jeśli nie zrobimy pierwszego kroku.

Ja postawiłam ten krok, a potem kolejne by osiągnąć to, co dla mnie najważniejsze. Mam w sobie spokój i odwagę. Jestem spełnioną i niezależną kobietą, ale nadal dążę do samodoskonalenia oraz aktywnego działania. Cechuje mnie niezależność, optymistyczne myślenie, oraz pasja do przyjmowania wyzwań i adaptacji do zmian.


Służę wsparciem innym w pokonywaniu wyzwań, pomagam w zdobywaniu odwagi do wprowadzania zmian

, których moi klienci pragną i uważają za ważne.

Pomagam w eliminowaniu przeszkód, które stoją na drodze do osiągania wymarzonych celów.

Robię to z uwagą, empatią i zrozumieniem. Jestem szczera, uczciwa i profesjonalna. Pracuję zgodnie z najwyższymi standardami.


Mam ogromny szacunek do moich klientów, którzy do mnie przychodzą, za samo przyjście. To czasem jest równie wielkim wyzwaniem jak próba nazwania problemu i stawienie mu czoła.


Z serdecznymi pozdrowieniami

Przychylam się do opinii, że są dwa dni, którymi nie należy się przejmować. To wczoraj i jutro.

maria czubaszek
zawodowo

Zawodowo:

Zaczęło się od Uniwersytetu Wrocławskiego. Tam ukończyłam Filologię Polską i dwa kierunki studiów podyplomowych: Dziennikarstwo i Public Relations oraz Historię Sztuki. Ani praca nauczyciela, ani PR-owca nie dała mi jednak satysfakcji. Zdecydowałam się na szukanie drogi zawodowej, która będzie prawdziwie moja. Wtedy zetknęłam się z coachingiem. Zaintrygowana niezwykle skutecznymi efektami pracy coachingowej zaczęłam zgłębiać jego tajniki.


Jestem certyfikowanym coachem, absolwentką Wszechnicy Uniwersytetu Jagielońskiego. Tu ukończyłam Międzynarodową Szkołę Coachingu Ericksonowskiego. Poznałam tajniki coachingu oraz strukturę pracy tą metodą i ukończyłam akredytowane przez Erickson College International: „The Art & Science of Coaching”, „High Performance Team Coaching” oraz Psychologię dla Coachów. Wszystkich wybitnych specjalistów, których spotkałam i spotykam w trakcie swojego kształcenia cenię za profesjonalizm i empiryczną wiedzę, dzięki której warsztat, którym posługuję się podczas pracy z moimi klientami jest niezwykle skuteczny. Zrozumienie przez doświadczenie dało mi zupełnie inną perspektywę patrzenia na życie i na drugiego człowieka. Wykorzystuję to w pracy.


Takie podejście było dla mnie inspiracją do napisania

książki: „Podążając za odpowiedzią. Szesnaście ważnych opowiadań”.

Znajdują się tam prawdziwe historie, w których

czytelnik może przejrzeć się jak w lustrze własnych zmagań i zmienić perspektywę patrzenia na własne życie.


Stworzyłam własną markę „Coaching Przyszłości”.

Tak trochę przewrotnie, bo wszyscy nieustannie myślimy o przyszłości. A przecież piękno życia, szczęście, obfitość przyszłości wyrasta na bazie działań podejmowanych w teraźniejszości.

Zacznij zatem dziś, teraz, już. Zapraszam Cię do pracy coachingowej ze mną. Pracy opartej na mocnych pytaniach o Twoje „tu i teraz”.

Pytaniach, które zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz się znaleźć.

Erickson
Erickson
Erickson
Pani Życia.