skorzystaj z mojej oferty.

zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś

współpraca

Droga Do Triumfu.

W praktyce współpraca wygląda tak:

To, co otrzymujesz definiuje wartość. Cena jest tym, co płacisz. Jednak zanim zapłacisz opowiem Ci, jak to będzie wyglądało i co dostaniesz!

Dostaniesz swoje: „Jak osiągnąć to, czego chcesz”.

W 100% będą to Twoje wybory i Twoje sposoby, bo To Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju.

Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie to absolutna swoboda i luz bez zobowiązań i opłat.

Jak mówi mądre przysłowie: "nie kupuje się kota w worku". W trakcie pierwszego spotkania poznajemy się i sprawdzamy czy dobrze się czujemy razem, czy dobrze nam się rozmawia? Doświadczysz metody, którą stosuję w swojej pracy i będziesz wiedziała, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, celach i pragnieniach. Upewnimy się, czy chcemy razem wyruszyć w tę podróż. Jeśli zdecydujemy, że ruszamy, to ruszamy, abyś na koniec dostała swoje „dlaczego” i „jak”.

8-10 godzinnych spotkań

Dlaczego tyle? Bo to spotkania, które przypominają proces układania układanki życia. W oparciu o moje doświadczenia z klientami, wiem, że

około 10 spotkań stanowi klucz do osiągnięcia jasności w procesie poznawania siebie i wprowadzania zmian.

Każde spotkanie to jak wkładanie jednego kawałka układanki.

To część Twojej własnej historii, która tworzy nowy wymiar.

Stopniowo, obraz tej układanki będzie stawał się coraz bardziej kompletny, a jasność tego, kim jesteś i w jaki sposób chcesz wprowadzać zmiany, będzie wyłaniał się przed Tobą, kawałek po kawałku. To proces, a każdy taki proces potrzebuje czasu, ale

ja będę Ci towarzyszyła i skutecznie wspierała na każdym etapie układania tej układanki.

Czy będą to spotkania on-line, czy bezpośrednie zależy tylko od Ciebie. To Ty zdecydujesz!

Spotkania on-line

Niekiedy są bardziej efektywne. Rozmowy przez telefon lub komunikator to jak rozmawianie z samym sobą podczas spaceru po cichym parku. Możesz skupić się na swoich myślach, „zamknąć oczy” na rozpraszający świat zewnętrzny i pozwolić swojemu umysłowi swobodnie błądzić.

W tym wirtualnym środowisku masz pełną kontrolę nad swoim otoczeniem i tempem pracy.

Jesteś tam tylko Ty, a jednocześnie ja jestem z Tobą jako subtelny szept w Twoim wnętrzu. Ale to Ty wiesz najlepiej, jak lubisz pracować: wirtualnie, czy spotykając się w realu?

Spotkania bezpośrednie

Spotykamy się „twarzą w twarz”. Dla Ciebie to szansa na pełne skoncentrowanie się na swoim celu, a ja mam możliwość nie tylko go usłyszeć, ale również dostrzec Twoje gesty i emocje. To wyjątkowe chwile, kiedy jestem obok Ciebie, bezpośrednio zaangażowana w naszą interakcję. Dodatkowa korzyść, wynika z mojej osobistej uwagi skupionej na Tobie - Twoim „tu i teraz”, która pozwala mi na efektywniejsze dostosowanie narzędzi prowadzących do Twoich rozwiązań.

Spotykamy się co dwa tygodnie

Dwutygodniowy interwał pozwala na spokojne przemyślenie efektów naszych sesji. Czasem jednak zaczynamy od cotygodniowych spotkań, aby zapewnić impet i skoncentrowanie w procesie pracy.

Te regularne spotkania pozwalają zrozumieć dynamikę procesu.

W miarę jak klientki nabierają pewności siebie i zdobywają wgląd w siebie, przechodzimy na rytm dwutygodniowy, który pozwala na spokojne przetwarzanie i eksperymentowanie z nowymi umiejętnościami i pomysłami, które prowadzą do trwałych i głębokich zmian.

Ale i tu, tylko Ty decydujesz.

Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie w realu lub on-line—bezpłatnie.Sprawdzisz czy warto inwestować.

Sprawdzisz czy inwestycja w siebie z pomocą przewodniczki dającej wsparcie to klucz do długoterminowego spełnienia.

W końcu to

Twoje finanse i Twoje fajerwerki!

Jeśli się zdecydujesz podpiszemy umowę.


Sprawdź mnie i metodę pracy.

Zapisuję się na bezpłatną konsultację.

Pani Życia.